kayseri cam balkon sistemleri İsabet Yapı

Kayseri Cam Balkon Sistemleri İsabet Yapı

Oyma Ağaç Mahallesi 5085. Sokak No 3 / F Kayseri Kocasinan Kocasinan, Kayseri
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kayseri Cam Balkon Sistemleri İsabet Yapı
Selim Aksüt
Oyma Ağaç Mahallesi 5085. Sokak No 3 / F Kayseri Kocasinan
Kocasinan , Kayseri
İş Alanları

Cam Balkon

İsabet Yapı İnşaat Mühendislik Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kocasinan Kayseri De Hizmet Vermekteyiz.

Kayseri Cam Balkon Sistemleri İsabet Yapı Hakkında

İsabet Yapı firması hakkında;

Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır.Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

Bugün gelmiş olduğumuz nokta sadece yöneticilerimizin değil bütün teknik ekibimizin ve personelimizin takım ruhu ile çalışmasının sonucudur.Bir aile ortamının ve sıcaklığının yaşamakta olduğu firmamız her gün gülen yüzlerle çalışmakta olan personel ile beraber bir adım daha yükselmektedir.

Son derece hassas olan faaliyet göstermekte olduğumuz sektör için yeni uygulamalarla beraber öncü konumunda bulunmaktayız.Çağın gereklerini en hızlı şekilde firma bünyesinde getirmekte olan teknik kadromuz modern uygulamalarla hızlı ve efektif çözümler üretebilmektedir.Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çaba göstermekte olan tüm kadromuz ve ekibimiz kalite ve hizmet standartlarını maksimum seviyeye tırmandırmaktadır.

Gerek yerel ölçekte gerekse ulusal platformlarda hatırı sayılır bir müşteri topluluğuna hitap etmekte olan firmamız daha şimdiden küresel ölçekte faaliyet gösterebilmek için ar-ge çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.Fizibilite çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte gerek hizmet standartları gerekse üretim kalitesi bakımından ürünlerimizin ve hizmetlerimizin hak etmiş olduğu daha geniş kitleye ulaşması için çaba göstereceğiz. Var olan başarıyı katlayarak yeni başarılarla birlikte yolumuza devam etmek için yenilikçi vizyonumuzu göz önünde bulundurmaktayız.

Mağaza Adresi : Eski Sanayi Bölgesi 6005. Cad. 6016 Sokak No : 33 Kayseri / Kocasinan

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.