gölhisar ilaç ile petek temizleme Hasyıldırım Ticaret

Gölhisar İlaç İle Petek Temizleme Hasyıldırım Ticaret

Cumhuriyet Caddesi No: 169 Gölhisar Burdur Gölhisar, Burdur
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Gölhisar İlaç İle Petek Temizleme Hasyıldırım Ticaret
Halil Hasyıldırım
Cumhuriyet Caddesi No: 169 Gölhisar Burdur
Gölhisar , Burdur
İş Alanları

Likit Tüp Bayii

Hasyıldırım Ticaret Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Gölhisar Bursa Da Hizmet Vermekteyiz.

Gölhisar İlaç İle Petek Temizleme Hasyıldırım Ticaret Hakkında

Hasyıldırım Ticaret olarak sizler için doğalgaz dönüşümü ve sistem bakımı gibi pek çok konuda hizmet veriyoruz. Doğalgaz günümüzde en çok kullanılan yakıt sistemlerinin başında gelir. Isıtma başta olmak üzere ülkemizin büyük çoğunluğu mutfak ocaklarında ve su ısıtmak için doğalgazı tercih eder. Ancak doğalgaz ile çalışan sistemlerin sorunsuz ve verimli çalışması içi doğalgaza uyumlu olması ve bakımlarının yapılması gerekir. Firma olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile tüplere uygun cihazların doğalgaza dönüştürülmesi noktasında hizmet sunuyoruz. Başta mutfak ocakları olmak üzere pek çok farklı sistem için dönüşüm işlemini firmamızdan yaptırabilirsiniz.

Faaliyet gösterdiğimiz Burdur teknik servis sektöründe sizler için önemli hizmetler sunmaktayız. Kalorifer peteklerine temizlik işlemin uygulanması en önemli hizmet seçeneklerimizden birisidir. Isıtma sisteminin en önemli parçalarından birisi kalorifer peteğidir. Kombi içerisinde ısıtılan suyun ortamı ısıtması için önemli bir parça olan petekler radyatör olarak da adlandırılmaktadır. Peteklerin uzun süre kullanımı sonucunda içinde kir ve toz birikmesi kaçınılmazdır. Peteklerin temizlenebilmesi için özel olarak tasarlanmış olan makinemiz ile peteklerinizi sökmeden kolay şekilde temizliyoruz. Bu şekilde kolayca yapılan petek temizliği size hem etkili ısınma hem de enerji tasarrufu sağlayacaktır. Daha az ısıtma maliyeti oluşması sizin için kolaylık sağlayacaktır.

Firmamızda tüp kullanmaya devam eden müşterilerimiz için her boyda tüp seçeneği bulunmaktadır. Küçük, orta veya büyük boy tüpleri uygun fiyatlar ile bizden temin edebilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.